Management 3.0 - Practical Course for leaders and facilitators
Київ
відкрита дата

Повний дводенний сертифікаційний курс Management 3.0 для лідерів та агентів змін, поєднаний з одноденним практичним курсом практик та інструментів для фасилітаторів. Перший день присвячений теорії організацій, зростанню їхнього рівня та розвитку; також будуть розглянуті причини виникнення необхідності в підходах Мanagement 3.0, питання фінансової та нефінансової мотивації, розвитку гільдій та інші аспекти, необхідні в роботі менеджерам і лідерам для мотивації, зростання рівня розвитку їхніх команд і компанії в цілому. Другий день тренінгу присвячений груповій динаміці та має структуру одноденного воркшопу-тімбілдінга. Заняття цього дня насичені інструментами, які можуть бути використані повністю або частково для запуску й перезапуску роботи команд у компанії.
Кому тренінг буде корисний
-1-
Керівники і лідери
Керівники проектів, департаментів, лідери команд.
-2-
Відповідальні за зростання рівня людей і команд
Скрам-майстри, діючі або потенційні Agile-коучі, лінійні менеджери.
У програмі:
День 1
Переваги Agile — Теоретичні знання про Change Management, також будуть розглянуті такі підходи Management 3.0, як Business Guilds, Exploration Days, Value Stories, Copilot programs, Feedback Wraps, Merit Money, Salary Formula, Metrics Ecosystem, Project Credits, Celebration Grids.

День 2
Agile-трансформація компанії та управління командою. Програма тренінгу включає такі теми й інструменти для запуску та перезапуску команд у компанії: Personal Maps, Delegation, Moving Motivators, Meet Helen, Company Growth, Kudo Cards.

Навчання відбувається за столиками в групах по 4 або 6 людей, переважно з однієї компанії, для досягнення найкращого результату щодо розуміння інструментів і можливості повторювати цей воркшоп у своїй компанії.

Індивідуальні учасники також будуть сформовані в команди (столики).

Що отримають учасники тренінгу
16 годин навчання
Тренінг включає в себе дводенне інтенсивне навчання.
Обіди та кава-паузи
Обіди та кава-паузи входять у вартість тренінгу. Є можливість вибрати вегетаріанське меню.
Сертифікат Management 3.0
Участники отримують офіційний іменний сертифікат Management 3.0 Standart 2-Days Course.
Підтримка після тренінгу
Після завершення тренінгу всіх учасників буде запрошено до закритої групи у Slack, де вони матимуть можливість поставити тренерам будь-які запитання, а також стежити за ексклюзивними пропозиціями.
Відгуки наших учасників
На самом деле спустя пару недель именно могу точнее сказать, что [курс Program and Portfolio Management] мне дал как ПМу. У меня как будто появилось 3D-видение бизнеса и продукта клиента. Даже если пока (ключевое пока) не идет речь о расширении Agile вглубь и вширь в компаниях клиентов, мне намного прозрачнее и понятнее стало то, что им нужно, как это выстраивается и приоритизируются. Как бонус – проще договариваться и продвигать свои решения.
Анна Пискова
Project Manager в Itransition
Отличный тренинг, а также примеры на реальных проектах. Очень понравился подход, а также тот момент, что тренеры помогли с решением реальных проблем.
Андрей Барбиер
Project Manager в Softeq
Радует, что такого высокого уровня сертификации стали проводить в Минске. Сбалансированно построенная программа и отличное, продуктивное, веселое взаимодействие с участниками класса. Самое ценное 2 странички заметок идей, материалов на изучение за рамками класса. Спасибо тренерам!a
Ирина Тетерук
Agile Project Manager, консультант в Ciklum
Это лучший тренинг, на котором мне удалось побывать в РБ.
Сергей Кравченко
Исполнительный директор в «Системные технологии»
Ребята снова радуют подачей материала, тематикой, атмосферой и профессионализмом!
Дарья Касперова
Project Manager/Business Analyst в Invento Labs
Отличный тренинг, большое количество полезной информации, подкрепленной реальными ситуациями тренеров.
Кирилл Свечников
Project Manager в Red Rock Apps
Спасибо за тренинг, базовые понятия, присущие гибким методологиям устаканились, ответы на многие заданные и не заданные вопросы получены.
Татьяна Лабкович
Product Manager в Wargaming.net
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Київ, Україна

Задайте питання координатору курсу Вікторії:
viktoria.lastovka@agilelab.org або +380671225656